Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

UWAGA RODZICE dzieci,
które biorą udział w rekrutacji do Przedszkola nr 10 na rok szkolny 2024/2025

1 marca 2024 r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne zostaną zamieszczone w elektronicznym systemie rekrutacji na stronie www.rekrutacje-krakow.pzo.edu.pl/formico-public/

Wypełniony wniosek rodzice zapisują w PDF, drukują, podpisują (wymagany popis obojga rodziców/opiekunów prawnych , dołączają stosowne potwierdzenia do zakreślonych kryteriów i zapakowane w kopertę/koszulkę wrzucają do skrzynki znajdującej się na ścianie budynku obok drzwi wejściowych do przedszkola przy ul. Strąkowej 7 w godzinach pracy przedszkola tj. 6.30-17.30. Istnieje również możliwość podpisania wniosku w systemie wraz z załącznikami i wtedy nie trzeba donosić wniosku do placówki dla obojga rodziców posiadających profil zaufany, podpis elektroniczny.

Dotyczy to wniosków zapisu do I, II, lokalizacji Przedszkola nr 10.

Wnioski zostaną sprawdzone pod względem zgodności zapisu i poprawności wskazanych danych i dołączonych oświadczeń i zaświadczeń. W przypadku niezgodności Rodzice zostaną powiadomieni na wskazany mail lub telefon celem korekty danych.

Wnioski wypełnione poprawnie zostaną potwierdzone w systemie do 7 dni od złożenia.

Aby mieć pewność, że wniosek został zatwierdzony przez p-le można sprawdzić to logując się na wniosek dziecka wykorzystując uzyskane hasło. Będzie tam informacja o tym że prawo do edycji ma P-le. Można również napisać mail lub zadzwonić do przedszkola.

Zasady rekrutacji 2024-2025

Wnioski można składać do 29-03-2024r.

Prosimy o wcześniejsze składanie wniosków.