Jak uregulować opłaty za przedszkole - poradnik

Jak regulować opłaty za przedszkole- PORADNIK

dotycząca sposobu regulowania opłat za przedszkole przez rodziców

W Przedszkolu Nr 10 godziny  (bezpłatne) są od 8.00-13.00 za pozostałe godziny zgodnie z Uchwałą CXIII/3053/23 Rady Miasta Krakowa z dnia 28 czerwca 2023r.  odpłatność wynosi 1,30 zł. za każdą rozpoczętą godzinę dla dzieci do lat 5-ciu. Opłata z kartą KKR3+ - 0,65zł /h , z kartą „N"-0,65 zł/h .Rodzic posiadający kartę KKR3+ I „N" - opłata 0zł/h . Brak aktualnej karty powoduje wzrost opłaty do 1,30 zł/h.

Stawka żywieniowa od 1.09.2022 wynosi : 12,00 zł za 3 posiłki (śniadanie ,obiad, podwieczorek)

Nr konta bankowego: 75 1020 2892 0000 5302 0590 2087

W tytule należy wpisać:

Imię Nazwisko dziecka oraz pesel ,Miejskie centrum Obsługi i Oświaty w Krakowie, Samorządowe Przedszkole Nr 10 , lokalizacja

Opłatę można sprawdzić ( opłata za pobyt dziecka po zakończonym miesiącu) na stronie internetowej p-la www.przedszkole10.krakow.pl około 6-tego każdego miesiąca po przez zakładkę

Warto przeczytać -> Dla Rodziców ->Odpłatność za przedszkole -> Wybrać lokalizację -> login-wpisać nazwisko dziecka ( pisane dużą literą bez polskich liter), hasło- pesel dziecka

Lokalizacje - I lok.ul.Strąkwa, II lok. ul.Przyzby

Prawidłowe logowanie umożliwi podgląd kwoty do wpłaty i wykonanie wpłaty w dowolny sposób, elektronicznie, przez bank, pocztę.

Można wpisać adres e-mail i powiadomienia o kwocie do wpłaty będą przesyłane na skrzynkę.

Po stronie rodzica leży dopilnowanie czy e -mail dotarł i uregulowanie terminowo wpłaty do 10-tego każdego miesiąca , po zakończeniu miesiąca bieżącego pobytu dziecka w przedszkolu

Odpłatność sprawdzana przez stronę ma tylko funkcję informacyjną, nie zeruje się po opłaceniu kowty.

Rodzice, którzy nie posiadają Internetu proszę zgłaszać się do sekretariatu.